Україна і світ

У Міноборони спростували, що на складах біля Ічні розміщені 88 тисяч тонн боєприпасів

У Міноборони спростували, що на складах біля Ічні розміщені 88 тисяч тонн боєприпасів

З сайту Держслужби з надзвичайних ситуацій видалили опубліковані раніше дані про те, що на складах 6-го арсеналу Міноборони біля Ічні на Чернігівщині орієнтовно перебувають 88 тисяч тонн боєприпасів.

Водночас у Міноборони спростували інформацію від ДСНС про кількість боєприпасів на складах. Рятувальники повідомляли, що площа території 6-го арсеналу складає близько 682,6 гектара і орієнтовно на складах розміщені 88 тисяч тонн боєприпасів.

Міністерство оборони України офіційно повідомляє, що інформаційне повідомлення,… в якому було озвучено кількість боєприпасів, що зберігається в цей час на території 6-го арсеналу на Чернігівщині, не відповідає дійсності,
– мовиться у повідомленні Міноборони у Facebook.

Нагадаємо, що рано-вранці 9 жовтня почалися вибухи на 6-му арсеналі біля міста Ічня на Чернігівщині. У зв’язку з цим евакуйовано близько 10 тисяч місцевих жителів, закрито повітряний простір, припинено рух низки поїздів і перекрито низку доріг. По допомогу до медиків звернулись 63 людини.

Через вибухи на арсеналі на Чернігівщині на місце події вилетів прем’єр Володимир Гройсман, а президент Петро Порошенко викликав до себе силовиків.

Військова прокуратура почала розслідувати вибухи на арсеналі поблизу Ічні як службову недбалість.

 

 

Джерело Телеканал новини «24»
09.10.2018
ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ: