Україна і світ

У Миколаєві відсторонений очільник міста відстоює у суді своє право бути мером

Очільник Миколаєва Олександр Сєнкевич відстоює сьогодні, 28 лютого, в суді своє право бути мером. Оскільки 5 жовтня 2017 року депутати міськради висловили йому недовіру та проголосували за дострокове припинення повноважень.

Сам Сєнкевич назвав таке рішення депутатів незаконним і подав позов до суду. По суті цю справу розглядати почали сьогодні, 28 лютого, зранку в Центральному районному суді Миколаєва. Туди прийшли і прихильники мера Сєнкевича та народні депутати.

“Ми ті, хто підтримували Сєнкевича в його намаганнях зайняти цей пост, і ми маємо все ж таки підтримувати його тоді, коли він бореться за ті права, на які він дійсно претендує”, – зазначив житель Миколаєва Василь Покотилюк.

Ми зацікавлені в тому, аби справу розглянули сьогодні і щоб суддя пішла до нарадчої кімнати. Ми хочемо, аби місто Миколаїв не гальмувалося у своєму розвитку. У нас є всі шанси отримати перемогу у цій справі і довести, що рішення міської ради Миколаєва, яке було прийняте 5 жовтня 2017 року було незаконним,
– повідомив відсторонений мер Миколаєва Олександр Сєнкевич.

Варто зазначити, кандидат від “Самопомочі” Олександр Сєнкевич виграв мерські вибори у 2015 році. У другому турі він отримав більше 54% голосів виборців, здобувши перемогу над кандидатом від “Опозиційного блоку”.

Джерело Телеканал новини «24»
28.02.2018