Місто і регіон

У Миколаєві проходять обшуки у 90 депутатів і підприємців

У Миколаєві зранку проходять масові обшуки у депутатів міської ради та відомих в місті підприємців.

Про це повідомила «Українська правда», посилаючись на речницю генерального прокурора України  Ларису Сарган.

Вона підтвердила інформацію про те, що обшуки у депутатів дійсно проходять. Однак надати конкретну інформацію про їх причину поки відмовилась.

«Так, обшуки дійсно проходять. Проте я поки не можу надати будь-яку офіційну інформацію. Згодом Генеральний прокурор зробить офіційне повідомлення», — зазначила Сарган.

За даними, миколаївського сайту «Новости N», обшуки проходять у депутатів міської ради від партії «Опозиційний блок» Ігоря Дятлова, Ігоря Копійки, Андрія Яковлєва, Світлани Ласурія, підприємців Олексія Пелипас і Владислава Чайки. Також йде обшук у Михайла Титова, відомого під кличкою «Мультик».

Їх підозрюють в «постачанні зброї і наркотиків із зони АТО» — саме таке формулювання міститься в постанові суду про проведення обшуку.

У Миколаєві проходять обшуки у 90 депутатів і підприємців

У Миколаєві проходять обшуки у 90 депутатів і підприємців

Також повідомляється, що обшуки проходять і в департаменті ЖКГ, а також вдома у директора підприємства «Центрліфт» Сергія Швеця. Його, а також чиновників Миколаївської міськради підозрюють в розкраданні бюджетних коштів під виглядом поставки і монтажних робіт ліфтового господарства.

Загалом в Миколаєві одночасно проводять близько 90 обшуків, які санкціонував Генеральний прокурор України Юрій Луценко.

Обшуки проводять співробітники військової прокуратури і працівники СБУ. Санкції на їх проведення видані Жовтневим районним судом м. Маріуполя за поданням слідчого прокуратури Миколаївської області.

Джерело: Уездные новости
30.08.2017
[metaslider id=71402]

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook