Україна і світ

У мережі висміяли фото “придавленого” Путіна під час концерту до відкриття ЧС-2018

У мережі висміяли фото "придавленого" Путіна під час концерту до відкриття ЧС-2018

Користувачі соцмереж бурхливо відреагували на фото президента Росії Володимира Путіна, зроблене під час концерту до відкриття Чемпіонату світу з футболу.

Відповідну світлину оприлюднив телеканал “Дождь” у своєму Twitter.

Користувачів дещо спантеличив задоволений вигляд глави Кремля. Водночас, деякі юзери припускають, що глава держави просто змерз.

Фото, яке, напевно, стане мемом. Задоволений (або замерзлий) Путін на концерті до відкриття ЧС з футболу,
– зазначили журналісти.

Окрім того, користувачі поділилися своїми цікавими здогадками, що ж викликало такий вигляд Путіна.

“Його бронежилетом причавило”, “А я такий маленький”, “Зніс яйце?”, “Як на мене, так він ні на замерзлого, ні на задоволеного не схожий. Що під себе сходив – схоже. Що радісно замерз – ні”, “З таким обличчям у мене діти на горщику сидять”, – пишуть коментатори під фото.

Нагадаємо, раніше популярний французький сатиричний журнал Charlie Hebdo новий випуск присвятив Чемпіонату світу з футболу у Росії, проте це зробив у своєму стилі. Так, на обкладинці видання з’явився господар Кремля Володимир Путін на танку, що цілиться у ворота.

Що таке Чемпіонат світу з футболу 2018 року? Турнір пройде у Росії. Стартує він 14 червня і триватиме до 15 липня 2018 року. Матчі прийматимуть 11 міст країни-агресора: Москва, Санкт-Петербург, Самара, Саранськ, Ростов-на-Дону, Сочі, Казань, Калінінград, Волгоград, Нижній Новгород і Єкатеринбург.

Джерело Телеканал новини «24»
14.06.2018
ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ: