Місто і регіон

У мережі показують, як в Ніжині торгують наркотиками

У мережі facebook з’явилися фото відкритої реклами наркотичної мережі в Ніжині. Так звана «реклама» зафіксована мешканцем міста в різних районах Ніжина.

У мережі показують, як в Ніжині торгують наркотиками

Раніше журналісти одного із місцевих сайтів повідомляли про активну торгівлю наркотиками у Ніжині. У відділку поліції зазначили, що знають про ситуацію та працюють над усуненням проблеми. Та, зрозуміло, що далеко не місцеві жителі стоять у витоків розповсюдження наркотики в Ніжині.

Нещодавно, працівниками поліції вдалося спіймати «на гарячому» одного із наркодилерів, що збував наркотики за даною схемою, повідомили в відділку поліції м.Ніжина.

У мережі показують, як в Ніжині торгують наркотиками У мережі показують, як в Ніжині торгують наркотиками У мережі показують, як в Ніжині торгують наркотиками У мережі показують, як в Ніжині торгують наркотиками У мережі показують, як в Ніжині торгують наркотиками У мережі показують, як в Ніжині торгують наркотиками У мережі показують, як в Ніжині торгують наркотиками У мережі показують, як в Ніжині торгують наркотиками У мережі показують, як в Ніжині торгують наркотиками У мережі показують, як в Ніжині торгують наркотиками У мережі показують, як в Ніжині торгують наркотиками У мережі показують, як в Ніжині торгують наркотиками У мережі показують, як в Ніжині торгують наркотиками

Джерело: nizhyn news

Джерело: Уездные новости
13.03.2018