У Києві за звинуваченням у корупції судять чиновника “Укрзалізниці”

У Києві за звинуваченням у корупції судять чиновника “Укрзалізниці”

Джерело Телеканал новини «24»

У Києві судять заступника начальника департаменту локомотивного господарства «Укрзалізниці». Віктору Лесику інкримінують розтрату майже 13-ти мільйонів гривень. Однак, попри серйозне обвинувачення, прокуратура декілька разів не могла вручити йому підозру.
Прокуратура закидає йому розтрати у понад 12 мільйонів гривень. Сам же фігурант наполягає – це наклеп, а його посада заступника директора департаменту не передбачає доступу до будь-яких фінансових активів.
Та суд по суті справу не розглядав – слухання перенесли на наступний день. Бо виявилось, що прокуратура не змогла вручити Лесику підозру, спробувавши передати її через секретаря у порушення закону.
До другого засідання прокурори також приготувались не дуже добре. Проте, спробували вручити підозру Віктору Лесику вже особисто. І знову у порушення процедуру. У суді стало гаряче.
На третьому засіданні з’являються двоє свідків – колег Лесика. Кажуть, і справді передавали йому підозру.
Суддя вирішує слухати справу. Прокурори нарешті озвучують причину слухань – деталі тепловозів. Лесик підписав документ, що дозволив закуповувати їх у українського виробника, а не у російського, як раніше. На думку ГПУ, це завдало державі збитки у 13 мільйонів гривень, за що й має провести 2 місяці до суду у СІЗО. Адвокат підозрюваного все заперечує.
На два місяці Лесику заборонили виїжджати з країни. Потім вже інший суддя вирішуватиме справу по суті.

+Відео

всі новини міста Ніжин та регіону

всі новини Україна і світ

Джерело Телеканал новини «24»
19.06.2017