Україна і світ

У Києві оперативники врятували п’ятьох дітей із димової пастки

У Києві оперативники врятували п'ятьох дітей із димової пастки

Жінка, яка пережила пожежу у власній квартирі, розповіла про те, як поліцейські героїчно допомогли їй врятувати з димової пастки дітей.

Про це повідомляється на сайті Національної поліції.

Таміла Муравська живе у багатоповерхівці на вулиці Бальзака в Києві (мікрорайон Троєщина – “24”). Жінка не без сліз на очах згадує події, які відбулися ввечері 7 лютого. Десь о п’ятій годині вечора вона почула запах диму, почала дивитися розетки та дроти, але нічого підозрілого не побачила. За кілька годин запах став настільки нестерпний, що старший син не витримав і вирішив вийти у під’їзд. І як тільки він відчинив двері, у квартиру клубами повалив дим. Лише згодом вони зрозуміли, що пожежа сталася у помешканні поверхом нижче.

Жінка також розповіла, що її охопила паніка і вона похапцем не могла знайти речі дітей. Старший син разом із матір’ю вийшов на балкон та почав кричати про пожежу. Крик про допомогу почули поліцейські, які саме перебували поблизу будинку. Один із патрульних миттєво відреагував на поклик і одразу піднявся до квартири.

Киянка зізналася, що їй важко знайти слова вдячності для правоохоронців, які не залишилися байдужими до її проблеми. Ніхто з 5 дітей Муравської не постраждав.

Оперативники ж героями себе не вважають, а свій вчинок пояснюють звичайним дотриманням девізу поліцейського – “Служити та захищати”. Того вечора поліцейські поверталися із завдання до місцевого відділу поліції, раптом вони почули крики дитини. Правоохоронці вирішили, що один з них піде на допомогу, а інший – доповість про це керівництву та викличе рятувальників.

Зараз жінка із дітьми тимчасово мешкає у подруги, проте вже у найближчий час планує повернутися додому. Незважаючи на пожежу у сусідів поверхом нижче, їхня квартира не постраждала, а про неприємну подію нагадує лише їдкий запах диму.

Джерело Телеканал новини «24»
12.02.2018

Facebook
Close