Україна і світ

У Кабміні заступились за Гаврилову, похваливши її роботу перед судом

У Кабміні заступились за Гаврилову, похваливши її роботу перед судом

Уряд заступився за Гаврилову. Мовляв, не потрібно на час слідства відсторонювати її з посади голови Аудиторської служби.

Такий лист Кабмін направив до Солом’янського суду, де розглядали справу посадовиці.

“За час роботи на посаді Гаврилова зарекомендувала себе ефективним керівником, який сумлінно виконує покладені на неї обов’язки. До дисциплінарної відповідальності не притягувалася, стягнень не має. Тому відсторонення Гаврилової від займаної посади матиме негативні наслідки для діяльності Служби”, – йдеться у листі.

У понеділок, 12 лютого, в Апеляційному суді прокуратура мала намір оскаржити рішення районних суддів. Бо вони, попри клопотання прокуратури, залишили Гаврилову на посаді, незважаючи на те, що їй закидають незаконне збагачення в розмірі 10 мільйонів гривень та неправдиві дані в декларації. Усі свої багатства Лідія Гаврилова записала на колишнього чоловіка.

Як відомо, засідання 12 лютого не відбулось. Адже Солом’янський суд нібито не надіслав матеріали справи до Апеляційного суду. Антикорупціонери ж переконані, що саме лист від прем’єра міг бути причиною скасування засідання.

Джерело Телеканал новини «24»
13.02.2018

Facebook
Close