Україна і світ

У Кабміні відреагували на напад на Угорське культурне товариство в Ужгороді

У Кабміні відреагували на напад на Угорське культурне товариство в Ужгороді

Віце-прем’єр-міністр України В’ячеслав Кириленко вважає, що невідомі, які кинули “коктейль Молотова” у приміщення громадської організації “Товариство угорської культури Закарпаття”, мають прямий стосунок до Кремля.

Відповідну заяву він оприлюднив на своїй сторінці у Twitter.

За його словами, є пряма зацікавленість Кремля розсварити Україну із усіма сусідами.

“Наші ускладнення на польському та угорському напрямку є вигідними понад усе Росії та значною мірою нею і режисуються. Тому пляшку із “коктейлем Молотова” сьогодні в Ужгороді тримала кремлівська рука”, – наголосив політик.

Крім того, інцидент прокоментував мер Ужгорода Богдан Андріїв, який також побачив провокацію у таких діях.

“Закликаю правоохоронців прикласти всіх зусиль для пошуку та встановлення осіб, причетних до цієї події. Від себе особисто додам. Декому дуже хочеться розхитати ситуацію у нашому багатонаціональному та мультикультурному Ужгороді. З усією відповідальністю заявляю – їм це не вдасться. Ужгород завжди був і лишатиметься прикладом толерантності, виваженості та єдності!”, – зауважив він, передає сайт міста Ужгород.

Нагадаємо, раніше сайт “24” повідомляв, що уранці 4 лютого в Ужгороді невідомі кинули пляшку із запальною сумішшю у приміщення будівлі, в якій розташовується Угорське культурне товариство.

Джерело Телеканал новини «24»
04.02.2018

Facebook
Close