Україна і світ

У Франції закликають забезпечити незалежність НАБУ

У Франції закликають забезпечити незалежність НАБУ

Посол Франції в Україні Ізабель Дюмон у четвер, 7 грудня, закликала українську владу забезпечити незалежність Національного антикорупційного бюро України і створити антикорупційний суд.

Про це йдеться в заяві французького дипломата, передає “УНІАН”.

“Ефективність у боротьбі з корупцією в Україні залежить, крім іншого, від забезпечення незалежності НАБУ і створення Антикорупційного суду”, – зазначила Дюмон.

Також вона закликала українську владу зробити все необхідне, щоб антикорупційні органи могли функціонувати в належних умовах.

“З жалем відзначаємо, що парламентський комітет з питань запобігання та протидії корупції, незважаючи на позицію свого керівника, не зміг виконати свою роботу, яку чекають українці в цій сфері. Закликаємо політичне керівництво зробити все необхідне, щоб всі антикорупційні органи могли виконувати свою місію в належних умовах”, – додала посол Франції.

Нагадаємо, глава Міжнародного валютного фонду Крістін Лагард висловила стурбованість подіями довкола антикорупційних органів в Україні, а також закликала владу країни захистити незалежність цих органів.

Джерело Телеканал новини «24»
08.12.2017

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook