Україна і світ

У Дніпрі попрощалися із відомим волонтером Леонідом Краснопольським

Леонід Краснопольський – волонтер, який був в полоні бойовиків, підтримував армію, популяризував український націоналізм у світі, загинув 4 лютого в дорожній аварії. Нині його друзі, знайомі, підопічні-військові попрощалися з Леонідом у Дніпрі.

У Дніпрі активність Леоніда все зростала – преміум-костюми, які виготовляв у Донецьку, там і залишились. Проте, патріотичний та воєнний одяг прийшовся людям до смаку. Тим паче, більшу частину прибутків витрачав на армію та військовий шпиталь. У такому бізнесі бачив і майбутнє для України.

Краснопольський працював із багатьма підрозділами. Найбільше із батальйоном Донбас-Україна. Втрату із болем сприймає комбат Філін.Навіть за 20 хвилин до загибелі Леонід обговорював новий проект з військовими.

Вирішили створити взуття і форми, от про це говорили. І через 20 хвилин його не стало. Він залізна людина. Ми втратили дійсно справжнього патріота України,
– розповів командир батальйону Донбас-Україна ЗСУ В’ячеслав Власенко.

Сьогодні із Леонідом прощалися сотні людей. До Дніпра приїхали з усієї України, в тому числі, із самої передової. Рідні, друзі, військові, волонтери, журналісти запам’ятають Леоніда Краснопольського як щирого друга, самовідданого патріота та людину із величезним серцем.

Джерело Телеканал новини «24»
07.02.2018

Facebook
Close