Новини Чернігова

У Чернігові засудили чоловіка, який зберігав у себе арсенал зброї та наркотики

У Чернігові засудили чоловіка, який зберігав у себе арсенал зброї та наркотики

До 3 років позбавлення волі засуджено чернігівця за незаконне зберігання зброї, бойових припасів або вибухових речовин.

Про це Високому Валу повідомили у прес-службі прокуратури Чернігівської області.

Апеляційнй суд задовольнив скаргу прокурора у зв’язку з м’якістю призначеного покарання та скасував вирок Новозаводського районного суду м. Чернігова стосовно місцевого жителя, за місцем проживання якого у травні 2016 року правоохоронці виявили та вилучили значну кількість вогнепальної зброї, боєприпасів та вибухових речовин, а також більш ніж 70 г особливо небезпечного наркотичного засобу – канабісу. Місцевим судом обвинуваченого було звільнено від відбування покарання із іспитовим строком на 3 роки.

Суд апеляційної інстанції погодився з позицією прокурора та ухвалив вирок, яким обвинуваченому призначив покарання за незаконне зберігання зброї, бойових припасів або вибухових речовин, а також – наркотичних засобів без мети збуту у виді позбавлення волі на строк 3 роки.

Під час нового апеляційного розгляду прокурором доведено, що ступінь тяжкості вчинених злочинів, їх суспільна небезпека, кількість вилучених боєприпасів, вибухових речовин, зброї, наркотичних засобів та дані щодо особи обвинуваченого, не давали підстав суду призначати покарання зі звільненням від його відбування з іспитовим строком.

Вирок набрав законної сили. 

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
25.01.2018

Залишити відповідь

Войти с помощью: 
Facebook
Close