Новини Чернігова

У Чернігові викрили чоловіка, який зберігав записи розбещення неповнолітніх

У Чернігові викрили чоловіка, який зберігав записи розбещення неповнолітніх

У Чернігові під час проведення досудового розслідування було здійснено обшук у квартирі місцевого жителя. Під час обшуку було вилучено 10 поліетиленових пакетиків із порошкоподібною речовиною, один поліетиленовий пакет із двома згортками з фольги з нашаруванням порошкоподібної речовини, три предмети, схожі на ваги, з нашаруванням порошкоподібної речовини, металевий предмет із нашаруванням порошкоподібної речовини, 13 паперових згортків і 14 поліетиленових пакетиків із речовиною рослинного походження та 24 мобільні телефони.

Про це ЧЕline стало відомо з власних джерел.

У пам’яті телефонів містилися відеофайли, які, відповідно до судово-мистецтвознавчої експертизи, містять сцени порнографічного характеру за участі неповнолітніх осіб. Проведеними заходами було встановлено, що однією з вказаних осіб являється неповнолітня чернігівка, 2001 року народження.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дівчачі розбірки: школярки з’ясовували стосунки біля торгового центру

Також під час досудового слідства були встановлені анкетні дані однієї з неповнолітніх 2002 року народження.

Наразі чоловік не затриманий. У його діях вбачаються ознаки кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 156 КК України, та кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4, ст. 301 КК України.

14.02.2018
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова