Новини Чернігова

У Чернігові відкрито набір на Школу політичного успіху для молоді

У Чернігові відкрито набір на Школу політичного успіху для молоді

Запрошуємо активну молодь Чернігова та області взяти участь у відборі на «Школу політичного успіху», яка проходитиме протягом жовтня-листопада 2018 року.

Навчальна програма Школи включатиме лекції, дискусії та тренінги від народних депутатів України, відомих політтехнологів, журналістів, представників органів місцевого самоврядування та громадських діячів. Учасники матимуть змогу попрактикуватись у координації роботи політичних партій, веденні виборчої кампанії та моделюванні роботи парламенту.

Участь у Школі БЕЗКОШТОВНА.

Навчання триватиме протягом місяця у форматі 2 заняття на тиждень у позаробочий час. Місце навчання: м. Чернігів, вулиця Шевченка, 103-а, парк-готель "Чернігів". Орієнтовна дата відкриття Школи – 23 жовтня 2018 року.

Стати учасниками Школи політичного успіху можуть молоді люди віком від 16 до 28 років, які проживають у Чернігові і Чернігівській області та пройшли відбір.

Для участі у відборі до Школи необхідно зробити лише три кроки:

1. Заповнити заявку на участь у Школі

2. Надіслати своє резюме до 20 жовтня 2018 року включно на пошту che.molod@gmail.com, вказавши тему листа «Ваше прізвище та ім’я, 1 ШПУ»

3. Вподобати сторінку «Батьківщина Молода Чернігівщини» на Facebook – та слідкувати на ній за анонсами та новинами Школи.

За додатковою інформацією звертайтеся до координатора Школи за телефоном: 063 865 58 59 (Руслан Старченко).

У Чернігові відкрито набір на Школу політичного успіху для молоді

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
11.10.2018
ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ: