Новини Чернігова

У Чернігові почали «полювання» на злісних неплатників аліментів

У Чернігові почали «полювання» на злісних неплатників аліментів

У місті Чернігові працівники Центрального відділу державної виконавчої служби міста Чернігів Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області провели низку рейдів по адресах злісних неплатників аліментів.

До списків «горе-батьків» потрапили боржники, котрі понад шість місяців не сплачують грошей своїм дітям.

Серед боржників є власники дорогих будинків, котрі винні власним дітям чималі кошти,і не відкривають дверей представникам служби. Офіційне попередження про суму боргу та примусове стягнення в таких випадках залишають на дверях або в поштовій скрині.

 "Налякані. Агресивні. Особливо, коли ти говориш, що з виконавчої служби. Навіть сусіди для того, щоби встановити, чи проживає взагалі боржник за місцем, яке вказане, бояться відчиняти двері", – зізнається головний державний виконавець Калітник Павло Іванович.

У Чернігові почали «полювання» на злісних неплатників аліментів

В тих, хто не ховається за зачиненими дверима, державні виконавці описують майно – телевізор, мікрохвильову пічку, дрель та іншу побутову техніку. Погашення боргу означатиме, що ці речі повернуть назад, а в разі відсутності проплати – вилучене майно продадуть з аукціону та погасять частину боргу, а решту все одно доведеться сплачувати недобросовісному батькові.

Інформація про рейди поширюється серед людей, і завдяки цьому борги почали сплачувати активніше. Як показує практика, ті люди, котрим обмежений виїзд за кордон, хто повернувся з кордону – на сьогодні 100% погасили свою заборгованість. 

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
28.02.2018