Новини Чернігова

У Чернігові буде працювати соціальне таксі

У Чернігові буде працювати соціальне таксі

13 вересня підопічні та працівники територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Деснянської районної у м. Чернігові ради отримали спеціальний автотранспорт для перевезення людей з інвалідністю.

Про це Високому Валу повідомили у департаменті соціального захисту населення Чернігівської ОДА.

Це забезпечить надання нових транспортних послуг, допоможе легко пересуватися по місту та стати соціально активнішими громадянами.

Нагадаємо, рішенням виконавчого комітету Деснянської районної у місті Чернігові ради від 10.09.2018 № 205 затверджено Порядок надання транспортних послуг територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Деснянської районної у місті Чернігові ради.

Для цього закуплено легковий автомобіль RENAULT DOKKER, 2018 року випуску, який обладнано спеціальним сертифікованим обладнанням для перевезення людини у кріслі колісному.

Автомобіль закуплено відповідно до відкритих торгів, переможцем яких стало ТОВ «Соллі Плюс» м. Харків.

Переобладнували автомобіль у м. Києві ТОВ «Окраїна».

Вартість спеціалізованого автомобіля згідно з договором про закупівлю становить 748,5 тис. гривень.

Відтепер до послуг підопічних новий автомобіль, спеціально переобладнаний під інвалідні візки, а також під великий вантаж до півтони, який найближчим часом буде використовуватись для вирішення нагальних, життєво важливих потреб маломобільних громадян, мешканців Деснянського району міста Чернігова.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
16.09.2018
ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ: