Новини Чернігова

У будівлі колишнього банку “Демарк” розміститься ресторан східної кухні

У будівлі колишнього банку "Демарк" розміститься ресторан східної кухні

Колишній головний офіс банку "Демарк", проданий в кінці жовтня минулого року, вже практично повністю зданий під оренду.

Більш того, один з найбільш популярних в Чернігові ресторанів східної кухні незабаром переїде туди, повідомляє mkt news.

Майно загальною площею в 2 тисячі квадратних метрів, разом з меблями, оргтехнікою, автобусом ПАЗ було продано 26 жовтня 2017 роки за загальну суму в 12,43 млн грн. Комплекс розташований за адресою вул. Реміснича, 28 (колишня Комсомольська). Зокрема предметом купівлі тоді стали два адмінбудівлі площею 1062 кв м і 739 кв м відповідно, майстерня-гараж площею в 60 кв м і інше майно.

Стартова ціна лота була близько 11,8 млн грн. На участь в аукціоні подали заявки 4 учасники. Але в підсумку саме щедру пропозицію зробила столична компанія – ТОВ "Астерікс-Протект". Її заявка перевищила стартову вартість більш ніж на півмільйона гривень.

Не минуло й кількох місяців після продажу, як комплекс знову став доступний для комерційної оренди. За словами ріелторів, будинок на Ремісничей користується попитом і вже практично всі приміщення здані. Вартість оренди варіюється в залежності від поверху, мінімальна розцінка – від 150 грн / кв м, комунальні послуги орендар сплачує окремо.

Крім того, на першому поверсі (у правій його частині) розміститься популярний в Чернігові ресторан східної кухні. Відкриття планується до кінця весни цього року.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
02.02.2018

Facebook