Україна і світ

У Брюсселі обговорять важливі для України питання

У Брюсселі обговорять важливі для України питання

Україна і Європейський Союз підіб’ють підсумки імплементації Угоди про асоціацію, це буде головним питанням у порядку денному засідання Ради асоціації Україна-ЄС.

Засідання проведуть у п’ятницю, 8 грудня, у Брюсселі, передає “Укрінформ”.

Рада асоціації обговорить стан двосторонніх відносин ЄС-Україна у рамках “Східного партнерства” та європейської політики сусідства. Рада також підіб’є підсумки щодо прогресу імплементації Угоди про асоціацію ЄС-Україна,
– зазначили у Раді Євросоюзу.

На засіданні будуть виступати Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман і високий представник ЄС із закордонних справ та політики безпеки Федеріка Могеріні

Представники будуть обговорювати реформ в Україні як складову політичного діалогу і співробітництва, боротьбу з корупцією, реформу судової системи та процес відновлення суверенітету і територіальної цілісності України.

На порядку денному – питання щодо економічної ситуації в Україні та співпраці у сферах фінансів, енергетики, охорони здоров’я та освіти.

Також будуть обговорювати галузь двосторонньої торгівлі у рамках імплементації домовленостей щодо поглибленої і всеосяжної ЗВТ.

Гройсман і Могеріні о 15:00 за київським часом проведуть спільну прес-конференцію.

Нагадаємо, Міністерство закордонних справ Польщі вирішило не підтримувати скандальну заяву Угорщини щодо необхідності перегляду Угоди про асоціацію України з ЄС.

Джерело Телеканал новини «24»
08.12.2017

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook