Місто і регіон

Тут були люди… | Ніжин

Стихійні сміттєзвалища – одна з найбільших екологічних проблем.
Скільки б не висвітлювалось в ЗМІ, скільки б не говорили про це на нарадах та засіданнях – його не меншає. Стихійні сміттєзвалища можна зустріти скрізь: сміттям обростають узбіччя доріг, лісові галявини… Та звинувачувати в цьому лише владу – недоцільно.
19 квітня на постійну депутатську комісію з майнових та житлово-комунальних питань завітала небайдужа жителька Ніжина  Зінаїда Андріївна Лухваренко. Вона оголосила, що лісосмуга з боку платформи «Ніфір» обросла сміттям: «Стидно йти!»

.
Слід нагадати, що минулого року по весні дана територія була прибрана комунальним підприємством «ВУКГ». «”Вилизали” до блиску. Зібрали все сміття, навели чистоту», – зазначив Владислав Корман.
Та за рік знову насвинячили, інакшим словом це назвати не можна. Зінаїда Андріївна каже, що ходить на дачу цією дорогою, і болить їй це неподобство, як могла так і долучалася до прибирання. Та самотужки зась. Члени комісії вислухали жінку та рекомендували інспекції з благоустрою вивчити це питання та доповісти на комісії наступної середи про результат.

Тетяна Марченко
фото автора


Джерело: Нежатин

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close