Місто і регіон

Туристичний потенціал Чернігівської області презентували у Харкові | Ніжин

У рамках виставки «Харківщина: туристичні відкриття», що відбулася 2-3 червня 2017 року в презентаційно-виставковому центрі «Радмір Експохол» міста Харків, було презентовано туристичний потенціал Чернігівського регіону.

Захід організували: Департамент культури і туризму, національностей та релігій облдержадміністрації, Національний архітектурно-історичний заповідник «Чернігів стародавній» та Мезинський національний природний парк (Чернігівщина).

Також до відома гостей та відвідувачів виставки на стенді Чернігівської області була представлена різноманітна інформаційно-друкована продукція від клубу екскурсоводів Чернігівщини та приватних підприємців, які працюють у наданні послуг з активних та екстремальних видів відпочинку.

Під час ділової зустрічі з керівництвом Харківської облдержадміністрації порушувалося питання щодо відновлення залізничного сполучення «Харків – Чернігів», що активізувало б обмін туристичними групами в областях. На рівні Департаментів культури і туризму обговорено питання щодо організації інформаційного туру для туроператорів Харківщини з метою ознайомлення їх з туристично-рекреаційними об’єктами Чернігівської області.

Джерело – http://www.sknews.net

 

всі новини міста Ніжин та регіону

всі новини Україна і світ

Джерело: Нежатин
12.06.2017

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook