Місто і регіон

Турбота про серце після 20 не дасть мозку усохнути після 40 | Ніжин

Людині необхідно піклуватися про своє серце після 20, щоб не дати мозку усохнути після 40. До такого висновку прийшли дослідники з Північно-Західного університету в Чикаго.

Більшість молодих людей трохи старше 20 не надто стурбовані з приводу артеріального тиску, показників холестерину і здоров’я серцево-судинної системи в цілому. Однак нове дослідження попереджає їх про те, що пов’язані зі здоров’ям побоювання, зазвичай виникають в середньому віці, можна запобігти, якщо почати приділяти увагу здоров’ю на пару десятиліть раніше. І особливо це стосується вікового процесу зменшення обсягу мозку. Протягом трьох десятків років вчені спостерігали за здоров’ям 500 осіб, оцінюючи величину їх мозку і роботу серця.

Виявилося, що якщо молоді люди йшли дієті з низьким вмістом холестерину, займалися кілька разів на тиждень, не курили або відмовлялися від цієї шкідливої ​​звички і обмежували вживання цукру, то процес зменшення обсягу мозку після 40 у них протікав значно менш інтенсивно, ніж у тих їх однолітків, які не дотримались названих вище факторів. У зв’язку з цим дослідники сподіваються, що молоді люди все-таки будуть приділяти увагу фізичним навантаженням і здоровому харчуванню з бажання мати в майбутньому якомога менше серцево-судинних захворювань.

Американська кардіологічна асоціація вже склала список з 7 факторів, дотримання яких дозволяє захиститися від хвороб серця і судин. Відзначимо, що ці захворювання є головною причиною передчасного відходу з життя населення більшості розвинених і країн, що розвиваються. До цих факторів належать збереження і підтримання здорового артеріального тиску, контроль рівня холестерину, зниження показників цукру в крові, фізична активність, правильне харчування, боротьба із зайвою вагою і відмова від куріння.

www.medikforum.ru [metaslider id=71402] Джерело: Нежатин
25.07.2017

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook
Close