Україна і світ

Творців фільму “Форма води”, який претендує на “Оскар”, звинуватили в плагіаті

Творців фільму "Форма води", який претендує на "Оскар", звинуватили в плагіаті

Творців фільму “Форма води”, який потрапив в головну номінацію церемонії “Оскар 2018” – “Найкращий фільм”, звинуватили в плагіаті. Всього фільм отримав найбільше номінацій цього року – 13 із 24 можливих.

Спадкоємці володаря Пулітцерівської премії драматурга Пола Зіндель заявили, що сценарій фільму “Форми води” копіює сюжет його п’єси “Дозволь мені почути твій шепіт”, створеної в 1969 році, повідомляє The Guardian.

Так, сюжет фільму розповідає про глухоніму прибиральницю, яка працює в секретній лабораторії. Вона закохується в істоту-амфібію і намагається його врятувати. А в п’єсі Пола Зіндель розповідається про прибиральницю в секретній лабораторії, яка намагається врятувати дельфіна, який також проживав в лабораторії. Обидві лабораторії мали зв’язок із віськовими експерементами, головні героїні закохала в істоти та намагалися їх врятувати.

Родичі драматурга обурені, що ніхто не звернувся до них щодо авторських прав та не вказала в титрах імені Пола Зіндель. До того ж, сам фільм претендує на звання “Найкращий оригінальний сценарій”.

Творців фільму "Форма води", який претендує на "Оскар", звинуватили в плагіаті

“Ми вражені тим, що велика студія може зробити фільм, який, очевидно, скопійований з роботи мого покійного батька”, – повідомив син Зіндель Девід.

Раніше були названі всі номінанти на “Оскар-2018”. Найбільше номінацій отримала фентезійна драма Гільєрмо дель Торо “Форма води” – вона претендує на 13 статуеток. На другому місці військова драма Крістофера Нолана “Дюнкерк”, представлена ​​в 8 номінаціях. Замикає трійку лідерів фільм “Три білборда на кордоні Еббінг, Міссурі”, яка заявлена ​​в 7 категоріях

Творців фільму "Форма води", який претендує на "Оскар", звинуватили в плагіаті

Джерело Телеканал новини «24»
26.01.2018

Залишити відповідь

Войти с помощью: 
Facebook
Close