Україна і світ

Труханов знав про підозру у злочині, тому 2 місяці не був на роботі, – прокурор

Труханов знав про підозру у злочині, тому 2 місяці не був на роботі, – прокурор

Міський голова Одеси Геннадій Труханов знав про плани слідства оголосити йому підозру у скоєнні злочину ще 16 грудня 2017 року. Відтак, саме тому Труханов 2 місяці не перебував на своєму робочому місці.

Про це під час засідання суду, де обирають запобіжний захід Труханову, заявив прокурор САП Андрій Кравець.

Так, прокурор розповів про те, що слідство володіє інформацією про те, що Труханов 16 грудня 2017 року під час розмови зі своїм знайомим повідомив про плани НАБУ оголосити йому про підозру.

Майже 2 місяці Труханов перебував за кордоном з метою ухилення від участі у процесуальній дії – повідомленні йому про підозру,
– сказав Кравець.

Він уточнив, що з 19 по 23 грудня мер Одеси перебував у відрядженні у Стамбулі, з 26 грудня по 18 січня – у відпустці, з 19 січня по 21 січня – знову у відпустці, з 22 січня по 25 січня – у відрядженні в Афінах, з 26 по 28 січня – у відрядженні в Давосі, з 29 січня по 11 лютого – знову у відпустці і з 12 лютого по 14 лютого – у відрядженні у Чехії.

При цьому прокурор наголосив, що Труханов підробив документи про останню поїздку до Чехії.

“У Департаменті міжнародних зв’язків Одеської міськради нам повідомили, що відрядження було оформлене за усною вказівкою. Воно розпочалося 12 лютого, а запрошення по електронній пошті надійшло лише 13 лютого і датоване воно 6 жовтня 2017 року”, – зазначив представник держобвинувачення в суді.

Нагадаємо, 14 лютого Геннадія Труханова та його заступника Павла Вугельмана затримали в аеропорту “Бориспіль”, куди мер Одеси прилетів з Варшави. На місці детективи НАБУ оголосили Труханову про підозру. У цій же справі проходять ще 4 чиновники Одеської міськради і 2 керівника приватної фірми проходять.

За що затримали Труханова? Труханова підозрюють у привласненні, розтраті майна або заволодінні ним шляхом зловживання службовим становищем. А саме – у справі закупівлі за 185 мільйонів доларів Одеського заводу тяжкого кранобудування.

Джерело Телеканал новини «24»
15.02.2018

Facebook