Україна і світ

Труханов та Голубов входять до одного угруповання, яке контролює Одесу, – Лещенко

Міський мер Одеси Геннадій Труханов перебуває під протекторатом “Блоку Петра Порошенка” та керівництва держави, що дозволило йому вийти з-під варти без застави. Зокрема за це, Дмитро Голубов може управляти частиною Одеси.

Таку думку в прямому ефірі 24 Каналу висловив народний депутат Сергій Лещенко.

“Труханов та Голубов входять до одного угруповання, яке контролює Одесу. І те, що Труханов взагалі став мером, це результат змови за участю БПП та місцевих еліт, у тому числі кримінального походження. Голубов сам був тривалий час у розшуку ФБР за злочини, вчинені за участю американських фінансових систем – це теж відомий факт. А те, що він завдяки Труханову має можливість управляти частиною Одеси, це відомо всім в парламенті”, – сказав нардеп.

За його словами, одеський мер також заручився підтримкою секретаря РНБО Олександра Турчинова.

Що стосується цього прецеденту, коли Труханова відпустили взагалі без жодних зобов’язань, то не може НАБУ домогтися справедливих рішень у продажних судах. Щодо самого Труханова, то він користується підтримкою не тільки Голубова, але й секретаря РНБО Турчинова та нардепа Пашинського, які в процесі розслідування відігравали свою негативну роль,
– зазначив депутат.

Лещенко вважає, що Труханов не намагатиметься втекти за кордон, аби уникнути арешту.

“Труханов отримав гарантії від своїх кураторів на Банковій про те, що суд прийме рішення про його звільнення з-під варти без застави. І тому він повернувся до України”, – впевнений він.

Нагадаємо, 15 лютого Солом’янський районний суд Києва обрав запобіжний захід голові Одеси Геннадію Труханову. Його взяв на поруки депутат від БПП Дмитро Голубов. Перед оголошенням міри запобіжного заходу біля будівлі суду почались сутички.

Хто такий Дмитро Голубов, який взяв Труханова на поруки? Народний депутат від “Блоку Петра Порошенка”, голова “Інтернет-партії України”. Станом на грудень 2017-го був власником 4376 біткойнів, що на той час було еквівалентно понад двом мільярдам гривень.

У 2005 році протягом 5,5 місяців перебував під слідством за звинуваченням у хакерському зломі американських банківських систем і крадіжці 11 мільйонів доларів. Повністю виправданий Солом’янським судом міста Києва у зв’язку з “відсутністю складу злочину”.

Джерело Телеканал новини «24»
15.02.2018

Facebook
Close