Місто і регіон

Троє ніжинських депутатів у безпеці, проте лишилися без транспорту | Ніжин

Сьогодні, о 8-ій годині ранку у великій залі міськвиконкому відбулась термінова оперативна нарада. Її метою стала ситуація, яка трапилась із трьома депутатами Ніжинської міської ради. В результаті силового розгону блокадників на Донбасі  на «16 редуті», що у селі Щербинівка на Донеччині, яке сталося 13 березня, із Костянтином Смалієм від «Самопомочі», Олександром Ющенком та Юрієм Галатою від «Укропу» пропав зв’язок, що занепокоїло в першу чергу їх родини, друзів, а також весь депутатський корпус.

На оперативній нараді, на якій були присутні депутати міської та обласної ради стало відомо про те, що зі зниклими вже зявився звязок, і вони знаходяться у повній безпеці. Про те є проблема – відсутній транспорт, а разом з тим і можливість дістатись додому. ПІсля розгону депутатів відпустили, але автівку, на якій вони приїхали до блокади, залишили на блок посту. Тому на нараді було  принйнято рішеня звернутись до народних депутатів, аби ті допомогли з транспортом та з найшвидшим поверненням ніжинців додому.

ПІсля того,як депутати приїдуть до Ніжина, скоріш за все буде зібрано позачергову сесію, яка буде приділена цьому питанню.

Джерело

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close

Adblock виявлено

Будь ласка, розгляньте підтримку нас, вимкнувши блокування реклами, адже за рахунок реклами ми підтримуємо наш сайт. Дякуємо!