Україна і світ

Три способи, які допоможуть схуднути під час сну

Три способи, які допоможуть схуднути під час сну

Для того, щоб схуднути потрібно правильно харчуватись та не забувати про регулярні тренування. Проте є кілька простих спосіб, які допоможуть позбавитися від зайвої ваги майже без вашої участі і під час сну.

Пийте протеїновий коктейль

Всім відомо, що якщо ви хочете схуднути, то варто відмовитися від їжі за 2-3 години до сну. Проте вчені Університету Флориди в ході дослідження з’ясували, що учасники експерименту, які споживали за 30-60 хвилин до сну 150 мл протеїнового коктейлю, худнули швидше, ніж ті, хто лягав спати голодним. Крім того, у любителів випити (білковий коктейль) з часом прискорився метаболізм.

Вимикайте світло

Вчені стверджують, що світло напряму впливає на якість сну. Навіть тьмяне світло може перешкодити відновленню організму, тому засинати під працюючий телевізор – погана ідея. Низька якість сну з часом обов’язково позначиться на вазі і стан шкіри. Тож вимикайте усі ґаджети, які можуть випромінювати світло та купіть собі щільні штори.

Три способи, які допоможуть схуднути під час сну

Плануйте наступний день

З ранку мотивація найчастіше на нулі, тому планувати день краще напередодні. Приготуйте корисний обід, покладіть форму для спортзалу в сумку, зробіть заготовку для корисного сніданку. Тоді ви спокійно заснете, знаючи, що підготувалися до наступного дня. А після пробудження буде простіше дотримуватися наміченого плану. Тож вірогідність, що ви з’їсте щось шкідливе чи проспите заняття в залі – значно зменшиться.

Регулюйте опалення

Якщо ви спите про температурі повітря 19°C, то організм збільшує запаси бурого жиру (корисний тип жиру в організмі, який сприяє спалюванню калорій). Ті, хто спить у комфортній температурі 23°C, таким результатом похизуватись не може.

Три способи, які допоможуть схуднути під час сну

Прокидайтесь в один і той же час

Велику роль в питаннях схуднення грає кількість і якість сну: організму на відновлення потрібно близько 8 годин. Навіть незначний дефіцит сну підвищує апетит і сприяє набору ваги. Найкращий спосіб налагодити свій режим сну – засинати та прокидатись в один і той же час. Тому на вихідних не дозволяйте собі спати зайвих годин.

Джерело Телеканал новини «24»
25.01.2018

Залишити відповідь

Войти с помощью: 
Facebook
Close