Місто і регіон

Три перемоги в журналі, ноутбук від депутата і плазма від батьків — от і нещасливе «13»! | Ніжин

Число 13 звикли вважати невезучим, нехорошим. Та Ніжинський дитячий садок №13 «Берізка» доводить протилежне.


Ніжинський дитячий садок №13 «Берізка»

— Я б не сказала, що число 13 — нещасливе, — говорить 58-річна завідувачка дошкільного закладу Наталія Примушко. — У всеукраїнському журналі «Дошкільне виховання» ми переможці в рамках патріотичного виховання діток. Там опублікували купу наших фото, у тому числі зі святкування минулорічного Дня Незалежності. Наші дітки з синьо-жовтими стрічками в руках красиво рухалися в декількох колонах. Проводили такий флешмоб. На ньому були і військові, і цивільні. Співпрацюємо з ніжинським військовим комісаром Володимиром Якущенком (до речі, він та його брат були вихованцями нашого дитячого садочка), з чернігівськими 13 та 41 батальйонами. Діти слали листи в зону АТО. Потім бійці розповідали щемливу історію, як у вікні розбитої хати майорів саме наш лист. До сліз.

Очолюючи 29 років садочок з номером 13, я минулого року стала заслуженим працівником освіти України. Отож мені «13» — ніжне й миле.

— Перемоги неможливі без достатнього фінансування дошкільного закладу. Як долаєте цю проблему?

— Допомагають і влада (закупили на харчоблок м’ясорубку, дві морозильні камери, холодильник, велику електроплиту, забезпечують миючими засобами, канцтоварами), і депутати. Один з обласних депутатів запитав, що нам потрібно. Відповіла: я таке попрошу, що не подаруєте, — потрібен ноутбук. Ось уже три тижні він у нас  Батьківський комітет також працює потужно. На День Святого Миколая в садочок купили плазмовий телевізор. Тепер не треба бігати в сусідню десяту школу за проектором, як ми це робили раніше. Спільно з мамами і татами минулого року висадили 59 дерев та 600 кущів. Тож помічників у нас достатньо.

Вікторія Товстоног, тижневик «Вісник Ч» №14 (1613), 6 квітня 2017 року

Джерело

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close