Україна і світ

Трамп заблокував публікацію секретної доповіді у “російській справі”

Трамп заблокував публікацію секретної доповіді у "російській справі"

Президент США Дональд Трамп не дозволив опублікувати секретний меморандум, підготовлений конгресменами-демократами, що стосується розслідування можливого втручання Росії в президентські вибори в США 2016 року.

Про це йдеться в листі головного юриста Білого дому Дона Макгана, направленому в п’ятницю, 9 лютого, до комітету з спецслужбам Палати представників, пише DW.

Як зазначається, Трамп не може погодитись на публікацію документа, оскільки “деякі його фрагменти містять секретні та особливо важлив для національної безпеки і правоохоронних органів пасажі”.

Проте у зв’язку з великим суспільним інтересом американський президент розпорядився, щоб міністерство юстиції надало підтримку, якщо комітет з спецслужбам знову побажає переробити меморандум.

Зазначимо, доповідь було підготовлено представниками Демократичної партії в Конгресі, аби спростувати оприлюднений минулого тижня документ республіканців, у якому вищі посадові особи ФБР і Міністерства юстиції США звинувачуються в упередженості в розслідуванні про зв’язки команди президента США Дональда Трампа з Росією і втручання у вибори в 2016 році.

Нагадаємо, 2 лютого президент США Дональд Трамп дозволив оприлюднити секретну доповідь проти ФБР, написану помічниками Девіна Нуньєса, голови комітету з розвідки Палати представників, і затверджену для публікації. В документі федеральних чиновників звинувачують у зловживанні службовим становищем під час отримання дозволу суду на спостереження за колишнім радником глави Білого дому.

Джерело Телеканал новини «24»
10.02.2018

Facebook
Close