Україна і світ

Трамп дозволив оприлюднити таємну доповідь на ФБР, – ЗМІ

Трамп дозволив оприлюднити таємну доповідь на ФБР, – ЗМІ

Президент США Дональд Трамп дозволив оприлюднити секретну доповідь проти ФБР, написану помічниками Девіна Нуньєса, голови комітету з розвідки Палати представників, і затверджену для публікації цього тижня. В документі федеральних чиновників звинувачують у зловживанні службовим становищем під час отримання дозволу суду на спостереження за колишнім радником глави Білого дому.

Про це повідомляє The New York Times.

Видання зауважує, що публікація таємного меморандуму може призвести до відставки директора ФБР Крістофера Рея та спричинити нову кризу політичну для адміністрації Трампа.

Не зважаючи на це, президент США у своїй заяві для Конгресу у п’ятницю підтвердив, що не блокуватиме розголошення конфіденційної інформації на підставі національної безпеки і, більше того, не вноситиме ніяких правок у доповідь Нуньєса, яка стосується нібито неправомірних дій ФБР під час розслідування щодо зв’язків штабу Дональда Трампа з Росією.

Провідне керівництво та слідчі ФБР разом із Міністерством юстиції США політизували священний слідчий процес на користь демократів проти республіканців – щось, що було немислимим ще не так давно,
– написав у своєму Twitter-акаунті глава Білого дому.

За словами демократів, які бачили зміст республіканської доповіді, вона є “ризикованою спробою побудувати розповідь так, щоб підірвати розслідування спецпрокурора Роберта Мюллера щодо Росії”. Як зазначається, поки точна дата оприлюдення документу невідома.

Нагадаємо, нещодавно Дональд Трамп заявив, що готовий свідчити у справі про російське втручання.

Джерело Телеканал новини «24»
02.02.2018

Facebook
Close