Україна і світ

Топ-5 блогів тижня: фантастичний Falcon Heavy, “антибандерівська” Польща і оказія з територією “ДНР”

Топ-5 блогів тижня: фантастичний Falcon Heavy, "антибандерівська" Польща і оказія з територією "ДНР"

Сайт “24” пропонує до вашої уваги найцікавіші та найпопулярніші серед наших читачів блоги.

1. Медведєв несподівано прибрав частину “ДНР” у Суркова Топ-5 блогів тижня: фантастичний Falcon Heavy, "антибандерівська" Польща і оказія з територією "ДНР"
Так сталося, що фельдмаршал Захарченко, чи яке там звання він собі придумав, промутив круту для російських окупантів річ. Зробив він це взагалі ненавмисно, просто випадковість, але призведе вона до загибелі багатьох людей.

2. Самі не вдома: чому масова еміграція українців стає загрозливою Топ-5 блогів тижня: фантастичний Falcon Heavy, "антибандерівська" Польща і оказія з територією "ДНР"
Джонатан Портес, професор економіки та державної політики лондонського королівського коледжу, заявив нещодавно в інтерв’ю виданню “Апостроф”, що для України важливим є рішення “структурних економічних проблем”, аби “у майбутньому вона могла стати більш привабливою для мігрантів з інших країн”.

3. Фантастика стала реальністю: Це був якийсь масовий психоз, – працівник НАСА про запуск ракети Falcon Heavy Топ-5 блогів тижня: фантастичний Falcon Heavy, "антибандерівська" Польща і оказія з територією "ДНР"
Чесно. Ми самого кінця не знали, чи відбудеться запланований старт Falcon Heavy. За пару годин до призначеного часу, на висоті 2,5-4 миль сила вітру з напрямком SE зросла до 21mph, що для ракети з такою конструкцією являється критичною межею. Найстрашніше було те, що повітряна маса була різної щільності і пориви були досить сильні.

4. Скоро деньги отойдут на второй план, мир вступает в жестокую фазу переоценки большинства профессий Топ-5 блогів тижня: фантастичний Falcon Heavy, "антибандерівська" Польща і оказія з територією "ДНР"
Наши дети начинают мыслить отвлеченными категориями задолго до того, как начинают говорить.

5. Про Міжмор’я можна забути: альянсу між Польщею, Україною та країнами Балтії не бути Топ-5 блогів тижня: фантастичний Falcon Heavy, "антибандерівська" Польща і оказія з територією "ДНР"
Надії на формування в найближчі роки потужного стратегічного альянсу між Україною, Польщею та країнами Балтії остаточно втрачені.

Джерело Телеканал новини «24»
11.02.2018

Facebook
Close