Україна і світ

Том Харді зробив тату з іменем Ді Капріо: фотодоказ

Том Харді зробив тату з іменем Ді Капріо: фотодоказ

Парі, умови якого Том Харді уклав з Леонардо Ді Капріо два роки тому, все ж виконано. Татуювання з надписом “Лео знає все” тепер красується на руці Харді.

Про це пишуть на The Daily Mail.

Як відомо, Ді Капріо побився об заклад із Харді, що останнього номінують на “Оскар” за роль другого плану у фільмі “Легенда Г’ю Гласса”. Британець тоді в цьому неабияк сумнівався і погодився зробити тату з написом “Лео знає все”.

Коли ж Харді висунули на премію, він не квапився робити нове тату, і натякнув, що фразу Лео написав “мов курка лапою”. Однак тепер промовисте татуювання можна побачити на біцепсі Тома Харді, яке він засвітив у соціальній мережі.

Captured a couple Pictures for @tomhardy today. Fingers crossed 🤞🏼 he posts them. Regardless here’s an obligatory selfie

A post shared by Andrew Calisterio (@boozehoundcc) on

Нагадаємо, що актора Тома Харді у 2016 році номінували на “Оскар” у категорії “Найкраща чоловіча роль другого плану” у фільмі “Легенда Г’ю Гласса”, однак премії він не отримав. Того ж року на церемонії Леонардо Ді Капріо отримав заповітну статуетку “Оскар” за “Найкращу чоловічу роль” у тому ж фільмі. Це була його шоста номінація на найкращого актора.

Том Харді зробив тату з іменем Ді Капріо: фотодоказ
Леонардо Ді Капріо і Том Харді

Джерело Телеканал новини «24»
31.01.2018

Facebook
Close