Новини Чернігова

Тіло загиблого чернігівця родичам не віддають «сепаратисти»

Тіло загиблого чернігівця родичам не віддають «сепаратисти»

Тіло молодшого сержанта, чернігівця Дмитра Сискова знаходиться на непідконтрольній Україні стороні. За попередньою домовленістю, передати його тіло українським військовим мали вчора, 14 лютого.

Однак представники бандитських формувань без видимих на те причин відмовилися передавати тіло і перенесли дату на 16 число – коли бригада вшановуватиме своїх побратимів у день створення військової частини.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомляє «58-ї ОМПБр».

З ранку 12 лютого бойовики відкрили вогонь по позиціях бригади в районі Кримського зі сторони Бахмутської траси.

«Інтенсивні обстріли велися з мінометів, які, як відомо, заборонені Мінськими домовленостями. Міни 120 та 82 калібру і гранати несподівано накрили спостережний пункт українських бійців. Більше того, прикриваючись артилерією, ворог майже впритул наблизилися до українських позицій. Бойовики захопили в полон пораненого бійця, який до останнього стримував противника, надаючи можливість побратимам зайняти позиції і вибити російського агресора. Пораненого тягнули полем, не надавши першої медичної допомоги. А потім нахабно заявили про його смерть. Підтвердженням цього є фото, які терористи надсилали побратимам загиблого, супроводжуючи жахливі світлини погрозами та приниженнями. До речі, перший поранений Микола знаходиться в госпіталі в задовільному стані. А перемовини щодо повернення тіла Дмитра родині тривають», – йдеться у повідомленні.

Загиблий молодший сержант Дмитро Сисков був родом із Чернігова. Йому було 37 років. Служив на посаді командира відділення мотопіхотної роти одного з підрозділів 58-ї ОМПБр. 

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
15.02.2018

Facebook