Місто і регіон

ТІ Україна презентує 90-секундний мультфільм про свою діяльність

Що корисного для держави зробила команда Transparency International в Україні за роки свого існування? Коротка відповідь міститься у 90-секундному мультфільмі про діяльність ТІ Україна. Ролик бере участь у творчому конкурсі, який проводить міжнародна організація USAID/ENGAGE. Подивитися відео і проголосувати за нього, поставивши «лайк», можна за посиланням.  

ТІ Україна презентує 90-секундний мультфільм про свою діяльність

Через застарілу та обтяжливу бюрократичну систему громадяни часто не хочуть мати справу із державними органами. Але держава повинна бути комфортною для бізнесу та життя. У співпраці із громадськістю найпрогресивніші державні установи вже сьогодні змінюють себе і стають зручними. Саме про таку успішну кооперацію влади та громадськості йдеться у мультфільмі.

За активної участі ТІ Україна на державному рівні була запущена система публічних електронних закупівель ProZorro, яка минулого року була визнана найкращою в світі. Через систему ProZorro.Продажі, яку адмініструє й підтримує ТІ Україна, вже було продано державного майна на 1 мільярд гривень! Систему вже назвали найкращим стартапом світу. ТІ Україна також долучилася до медичної реформи й допомагає запроваджувати систему eHealth. Також організація допомагає місцевій владі ставати прозорішою та відкритішою для громадян. І це ще не весь перелік.

Для того, щоб ефективно працювати і надалі, організація потребує підтримки. ТI Україна бере участь у творчому конкурсі, який проводить міжнародна організація USAID/ENGAGE. Вона  довгостроковий грант на розвиток неурядових організацій-реформаторів, які креативно розкажуть про свою діяльність у відеоролику. Переможцями стануть громадські організації, чиї відеоролики на Youtube наберуть найбільшу кількість вподобань.

Підтримати ТІ Україна можна «лайком» під відео.

всі новини міста Ніжин та регіону

всі новини Україна і світ

Джерело: Уездные новости

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook