Україна і світ

Техніка війни. Секрет камуфляжу “Мавка”. Яка техніка долає наслідки пожеж на складах в Ічні

У свіжому випуску програми “Техніка війни” – компанія Velmet, яка активно співпрацює з Силами спеціальних операцій України, розробила костюм кольору хакі з інтегрованими наколінниками. Основний принцип камуфляжу – зональне розбиття силуету з імітацією 3D-ефекту. На ліквідації пожеж у 6 арсеналі в Ічні працює 2 літаки АН-32П, 9 пожежних танків ГПМ-54, 3 машини розгородження та 15 груп розмінування.

Також у випуску:

9-12 жовтня у столичному Міжнародному виставковому центрі пройшли виставки “Зброя та безпека”, “Технології захисту” і авіасалон “Авіасвіт»”: під однією стелею та на вуличних ділянках зібралося близько 500 компаній з 17 країн світу. 

У рамках навчання “Чисте небо” вперше за 20 років до України прибули винищувачі F-15 Нацгвардії США. 

З Житомирського бронетанкового заводу стягнуто 1,2 мільйона гривень за неналежне виконання контракту щодо поставки військової техніки. 

На офіційному сайті Міноборони оприлюднено карту ділянок, найбільш забруднених мінами та вибухонебезпечними предметами: найнебезпечнішими є райони вздовж лінії розмежування та кордону з РФ на Луганщині. 

Компанія INKAS презентувала 15-тонний повнопривідний броньовик на 14 бійців – “Superio APC”.

Китай продемонстрував перше зображення свого перспективного стратегічного бомбардувальника Hong-20.

Компанія “Рубін-2017” презентувала у Києві 82-міліметровий безшумний міномет “Шепіт”: відсутність полум’я, диму та гучного звуку досягнуто завдяки конструкції самої міни. 

Джерело Телеканал новини «24»
13.10.2018
ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ: