Україна і світ

Техніка війни. Нова потужна техніка для контролю повітряного простору України

У свіжому випуску програми “Техніка війни” – трикоординатна радіолокаційна станція 79К6 “Пелікан” є вітчизняною розробкою, що не поступається закордонним аналогам. П’ять таких станцій забезпечать повний контроль повітряного простору над територією України. РЛС визначає швидкість руху повітряних об’єктів, працює при наявності радіоперешкод, або створює їх для виведення з ладу техніки ворога.

Також у випуску:

У Харкові відбулося шоу “Авіафест-2018”, де окрім показових польотів цивільних та військових літаків, представили велику наземну експозицію авіації і техніки ППО. 

У Києві спустили на воду десантно-штурмовий катер проекту 58181 “Кентавр”, який заклали 2016 року.

До Бердянська суходолом доправили броньовані артилерійські катери “Кременчук” та “Лубни”.

Кабмін ухвалив рішення про безкоштовне отримання від США двох патрульників типу “Айленд”, де ми сплатимо за доставку та ремонт.

На Гончарівському полігоні визначили найкращий танковий взвод. У змаганнях взяли участь команди восьми бригад на танках Т-64, Т-72 та Т-80. Перемогу та премію у 102 тисячі гривень виборола команда 25 повітряно-десантної бригади. 

Корпорація “Рошен” передала Десантно штурмовим військам 305 українських напівавтоматичних снайперських гвинтівок Zbroyar Z-10 калібру 7,62 на 51 та 125 американських “снайперок” Savage-110 калібру 338 Lapua Mag.

Пентагон підписав 10-мільйоннний договір з компанією “Мола Мік” щодо створення невидимого обладнання зв’язку. Його мікрофон кріпиться до задньої частини зубів і передає звук через кістку верхньої щелепи до слухових нервів.

Днями у Шанхаї спустили на воду перший китайський криголам “Сніжний Дракон”, який почали будувати два роки тому. Судно за 153 мільйони впорається з кригою завтовшки до 1,5 метри.

Джерело Телеканал новини «24»
15.09.2018
ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ: