Україна і світ

Тетерук розповів про плани Путіна щодо Донбасу

Тетерук розповів про плани Путіна щодо Донбасу

Ймовірність загострення конфлікту на українському Донбасі зараз невелика, хоча Російська Федерація продовжує нахабно ігнорувати Мінські домовленості.

Про це заявив член комітету з питань національної безпеки і оборони, заступник голови фракції “Народний фронт” Андрій Тетерук, передає “Обозреватель”.

Нардеп наголосив, що росіяни кожного дня обстрілюють позиції українських військових на Донбасі протягом останніх чотирьох років.

“Їх агресія – неприкрита, нахабна, очевидна і злочинна. Вони жодного разу не пішли нам назустріч, на пропозицію української сторони виконувати перші пункти з безпеки Мінських угод . Вони всіляко продовжують їх ігнорувати, порушуючи режим тиші”, – заявив він.

Тетерук також нагадав, що лише під час новорічно-різдвяних свят фіксувалися “навіть не добу, а лічені години перемир’я”. При цьому, з його слів, саме російська сторона першою порушує режим тиші.

Говорити про якийсь їх намір вирішити конфлікт – помилково. Окупаційні російські війська не хочуть цього. Країна-агресор неприховано демонструє силу, тому повинна бути покарана міжнародним співтовариством. Через санкції, через залучення до відповідальності в міжнародних судах,
– наголосив політик.

Також нардеп вважає, що ймовірність загострення конфлікту на сході України зараз є мінімальною.

“У цьому немає сенсу для Путіна. Це можна було робити в 2014 році. Станом на сьогодні, наші Збройні сили готові дати відповідь на будь-яку провокацію і прояв сили. Тому це буде лише марна трата тих ініціатив, які застосувало міжнародне співтовариство проти самої ж Росії”, – підсумував Тетерук.

Хто такий Андрій Тетерук? Український військовий, командир добровольчого батальйону патрульної служби міліції особливого призначення “Миротворець” ГУ МВС України в Київській області. Народний депутат України 8-го скликання (з 2014) від “Народного фронту”.

Джерело Телеканал новини «24»
09.02.2018

Facebook
Close