Місто і регіон

Терміново: жертва Зайцевої записала перше звернення з лікарні | Ніжин

Оксана Євтєєва (Берченко), яка втратила чоловіка і сестру в результаті ДТП у Харкові, зробила перше телефонне звернення з реанімації

Вона закликала всіх, хто був свідком жахливої ​​аварії, дати свідчення, а суддів – вести справу максимально чесно.

“Я хочу звернутися до кожної людини, хто має відношення до цієї справи. Якщо ви очевидець – дайте свідчення в суді. Якщо слідчий, суддя, конвоїр, прокурор – прошу вас розглянути цю справу по всій строгості закону. Коли вам будуть пропонувати гроші, не беріть їх, не ставайте учасниками безкарних убивств”, – сказала вона.

Варто зазначити, що у Євтєєвої зламаний таз, травма черепа і сильно знівечене обличчя. Попереду – пластика, перші кроки.

Нагадаємо, на місці ДТП 18 жовтня загинув чоловік Оксани Олександр Євтєєв. Її сестра Діана Берченкотоді потрапила в лікарню у важкому стані, 26 жовтня вона померла.

Зазначимо, нещодавно стало відомо, що мати фігурантки страшної дорожньо-транспортної пригоди в Харкові – Олени Зайцевої потайки підкуповує сім’ї постраждалих. А слідчі поки що навіть від адвокатів приховують частину матеріалів справи, наприклад, швидкість автомобіля Зайцевої. Тим часом по місту вже поширюються чутки, що Зайцева уникне максимального покарання.

Джерело: Politeka

 

Джерело: Нежатин
20.11.2017

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook