Україна і світ

Теперішня еліта йде до краху по стопах Петлюри, – політолог

Теперішня еліта йде до краху по стопах Петлюри, – політолог

Після вигнання гетьмана Павла Скоропадського Директорія під керівництвом Симона Петлюри почала займатися гуманітарними питаннями в першу чергу, ігноруючи економіку. Це ж відбувається зараз.

Про це у коментарі сайту “24” сказав український політолог Юрій Романенко.

Українська влада не демонструє економічних успіхів, тому намагається діяти через патріотизм, зачіпаючи чутливі питання для країн-сусідів.

Поляки, угорці та інші сусіди вони не святі, у них свої інтереси. Якщо б влада розуміла їхню мотивацію, то могла уникнути заглиблення конфлікту. Ми у складній ситуації, коли просимо підтримки всієї Європи і зараз не на часі вирішувати проблемні питання з сусідами,
– впевнений політолог.

Якщо порівнювати політику польської партії PIS та “Блоку Петра Порошенка”, то можна сказати, що PIS можуть собі дозволити загравати з консервативними поляками.

Їхня підтримка на рівні держави близько 40%. Польща продовжує економічно зростати, її показники найкращі у Європі за останні 7 років. Демографічно вони за рахунок українців поповнюють людські ресурси, їхня політика є раціональною.

В нашій ситуації і війні з Росією, не треба вв’язуватися у інші конфлікти. Це суперечить законам виживання. Це катастрофічний курс влади, про це треба говорити відкрито,
– резюмував політолог.

Джерело Телеканал новини «24»
14.11.2017

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook
Close