Місто і регіон

«Темп Ніжин» привезли перше місце з Кубку України

«Темп Ніжин» привезли перше місце з Кубку України

23-25 лютого в м. Києві проходив Кубок України з пішохідного туризму в закритих приміщеннях. У змаганнях взяло участь 12 команд з 7 регіонів України (місто Київ, Вінницька, Миколаївська, Тернопільська, Чернігівська, Хмельницька, Львівська області), які змагалися на трьох дистанціях – командна “Смуга перешкод”, “Рятувальні роботи”, “Смуга перешкод зв’язок”.

Чернігівщину представляло дві команди: “Темп Ніжин” та збірна області, в якій були спортсмени з Ніжина, Прилук, Новгород-Сіверського, Талалаївки.

На дистанції командна “Смуга перешкод” команда “Темп Ніжин” посіла І місце, на дистанції “Рятувальні роботи” – ІІ місце, на дистанції “Смуга перешкод зв’язок” – І місце.

В загальному заліку команда “Темп Ніжин” посіла ПЕРШЕ місце.

Вітаємо учасників команди: Кононця Євгенія, Козубенка Євгенія, Журавльова Владислава, Онищенка Сергія, Герасименка Андрія, Ворону Ольгу, Півень Наталію та їх тренера Шевченка Владислава з чудовим виступом!

Команда “Темп” висловлює вдячність за підтримку в підготовці до змагань начальнику відділу з питань фізичної культури та спорту Ніжинської міської ради Глушку Павлу Володимировичу, адміністрації Ніжинської гімназії №3,а також Центру туризму та краєзнавства учнівської молоді.

«Темп Ніжин» привезли перше місце з Кубку України

Джерело: Нежатин

Джерело: Уездные новости
05.03.2018