Місто і регіон

Театральний сквер готується до святкування Івана Купала

Незабаром розпочнеться грандіозне та традиційне вже для Ніжина святкування Івана Купала, а поки що йде активна підготовка.

Театральний сквер готується до святкування Івана Купала

Святкування відбудеться у сквері Театральний, що знаходиться у Графському парку по вулиці Воздвиженська.  Комунальне підприємство «Виробниче управління комунального господарства» подбало про красу, комфорт людей та збереження екології скверу.  Прибиральниками міста ведеться кропітка робота з благоустрою зелених зон скверу, прибирається сміття, проведено санітарно-формувальне підрізання гілок з дерев, які можуть бути небезпечними для людей. Бригадою косарів приведено до ладу майданчик, де буде проходити свято, а також прилеглі зелені зони. Для традиційного стрибання через вогнище з приміського лісу було завезено паливну деревину. Залучається спецтехніка підприємства.

Наразі роботи з благоустрою скверу Театральний завершуються, і вже зовсім скоро розпочнеться веселе та яскраве свято!

Театральний сквер готується до святкування Івана Купала Театральний сквер готується до святкування Івана Купала Театральний сквер готується до святкування Івана Купала Театральний сквер готується до святкування Івана Купала Театральний сквер готується до святкування Івана Купала Театральний сквер готується до святкування Івана Купала Театральний сквер готується до святкування Івана Купала

всі новини міста Ніжин та регіону

всі новини Україна і світ

Джерело: Уездные новости

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook