Новини Чернігова

Театр у дитячих садках міста ніхто не забороняв, – Управління освіти

Театр у дитячих садках міста ніхто не забороняв, - Управління освіти

Наприкінці року батьки чернігівських дошкільнят забили на сполох, що театральним групам заборонили (офіційно, але негласно) ставити свої постанови в дитячих садках.

Петиція з проханням повернути театр у дитячі садки зʼявилась в однойменному розділі на сайті Чернігівської міської ради.

Вона назбирала відповідну кількість голосів і сьогодні, 25 січня, начальник Управління освіти Чернігівської міської ради Василь Білогура надав свою відповідь.

За його словами, будь-яких наказів про заборону проведення театрів у закладах дошкільної освіти управління освіти Чернігівської міської ради не видавало.

«Відповідно до наказу управління освіти Чернігівської міської ради від 07 грудня 2017 року «Про організацію культурно-масових заходів із залученням фізичних/юридичних осіб», керівники закладів освіти міста Чернігова можуть здійснювати організацію і проведення культурно-масових заходів із залученням фізичних та юридичних осіб за наявності договору оренди приміщення укладеного між управлінням освіти Чернігівської міської ради та фізичною/юридичною особою, за погодженням Фондом комунального майна Чернігівської міської ради, за клопотанням керівника закладу освіти», – зазначив очільник управління.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
25.01.2018

Залишити відповідь

Войти с помощью: 
Facebook
Close