Місто і регіон

Тарифи на воду у Ніжині зростуть | Ніжин

22 березня 2017 року Національною комісією, що здійснює державне регулювання в сферах енергетики та комунальних послуг були прийняті постанови про встановлення нових тарифів на послуги водопостачання та водовідведення, які будуть введені в дію з моменту офіційного опублікування постанов, про це повідомляє офіційна сторінка Ніжинського водно-каналізаційного господарства.

“Після погодження мінюсту і офіційного опублікування (термін два тижні), тариф на воду збільшиться”, – зазначив у коментарі  Петро Лабузький, керівник КП НУВКГ. Тариф планується збільшити на 28% від наявного. Подорожчання зумовлено, за словами керівника Ніжинського водоканалу,  чотирма наступними чинниками: зростання мінімальної зарплатні, здорожчання електроенергії,  зросла й ціна на матеріали та їх складову, збільшення амортизаційних нарахувань ( у 2016 році комунальне підприємство взяло на баланс кооперативні водомережі на території міста).

Коли ж підніметься ціна за споживання води – достеменно не відомо, та все ж Петро Лабузький не відкидає, що у літо ніжинці “в’їдуть” вже з новими тарифами.

Нагадаємо, що з  01 вересня 2016 року було встановлений новий тариф на централізоване водопостачання та водовідведення для приватного сектору відповідно до постанови НКРЕКП № 1284 від 21.07.16 р.: на постачання холодної води – 6,71 грн. за 1 м3 (з ПДВ) на постачання холодної води, з каналізацією – 17,39 грн. за 1 м3 (з ПДВ).

У багатоповерхових будинках для юридичних і фізичних осіб: на постачання холодної води, з каналізацією – 18,28 грн. за 1 м3 (з ПДВ); на відведення гарячої води — 11,21 грн. за 1 м3 (з ПДВ).

Слід додати те, що за новим законодавством в населених пунктах, де більше 100 тисяч жителів, тарифи будуть визначатися кожним містом за власним розрахунком. Тож подальше (окрім цьогорічного весняного) здорожчання буде залежати від рішення місцевої влади.

Підготувала Тетяна Марченко

Джерело

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close

Adblock виявлено

Будь ласка, розгляньте підтримку нас, вимкнувши блокування реклами, адже за рахунок реклами ми підтримуємо наш сайт. Дякуємо!