Україна і світ

Тарантіно вибачився перед дівчиною, яку колись згвалтував Роман Поланскі

Тарантіно вибачився перед дівчиною, яку колись згвалтував Роман Поланскі

Культовий режисер Квентін Тарантіно вирішив публічно вибачитись перед громадськістю та Самантою Геймер, яка у свої 13 років колись стала жертвою згвалтування режисера Романа Поланскі.

Справа в тому, що після прикутої уваги до Тарантіно останнім часом, тиждень тому в мережі підняли архівне відео 2003 року, де він захищає скандального режисера Романа Поланскі в тому, що той не винен у згвалтуванні 13-річної дівчинки Саманти Геймер, оскільки вона сама цього хотіла і сама “хотіла з ним потусити”.

У виданні Variety тепер оприлюднили заяву Квентіна Тарантіно, де той вибачається, що через 15 років після власної заяви в інтерв’ю він переосмислив свої думки і вважає Поланскі все ж винним у злочині. Він назвав свою заяву “безвідповідальною” та публічно перепросив у жертви Поланскі, Саманти Геймер.

Я хочу принести публічні вибачення Саманті Геймер за мої безвідповідальні зауваження на “Шоу Говарда Стерна”, за спекуляції щодо неї та злочину, який було по відношенню до неї вчинено. 15 років по тому я розумію, який неправий був. Міс Геймер було згвалтовано Романом Поланскі,
– йдеться у заяві Тарантіно.

Він додав, що коли ведучий Говард підняв тему Поланскі, він “хибно зіграв роль адвоката диявола у суперечці, заради провокації і не взяв до уваги почуттів міс Геймер”, за що щиро перепрошує.

Хто такий Роман Поланскі?

Роман Поланскі є культовий режисером, який за 84 роки життя створив низку відомих фільмів: “Піаніст”, “Китайський квартал”, “Дитина Розмарі”, “Різанина” та інші. Однак окрім великого творчого доробку, він отримав славу голлівудського гвалтівника та педофіла, якого неодноразово намагалась судити за скоєні злочини.

Джерело Телеканал новини «24»
10.02.2018

Facebook
Close