Україна і світ

Тарантіно прокоментував аварію Уми Турман на знімальному майданчику “Вбити Білла”

Тарантіно прокоментував аварію Уми Турман на знімальному майданчику "Вбити Білла"

Режисер кінострічки “Вбити Білла” 2003 року, Квентін Тарантіно, прокоментував інцидент, який трапився на знімальному майданчику. За його словами, він не змушував її сідати в машину, лише просто сказав, що це буде безпечно.

Про це пишуть в The Daily Mail.

Після опублікованого інтерв’ю актриси Уми Турман в The New York Times, в мережі з’явилося раніше недоступний відеозапис, де актриса потрапила в аварію на зйомках, врізавшись в дерево.

Тоді Ума зазначала, що Тарантіно просто змушував її сісти в машину, не використовувати каскадерів і не приймав ніяких від неї відмов.

У свою чергу Тарантіно прокоментував, що він дуже шкодує, що Турман виконала цей трюк. У той же час режисер наголосив, що ніхто зі знімальної групи не вважав водіння автомобіля у фільмі трюком і він сам не змушував Турман сідати за кермо, як раніше стверджувала акторка.

Ніхто з нас не вважав це трюком. Це було просто водіння автомобіля. Я не вривався в трейлер і не кричав на Уму, не змушував її сісти за кермо. Я сказав їй, що це буде безпечно. Але я помилявся. Вона сіла за кермо, тому що довіряла мені,
– зазначив Тарантіно.

Також він прокоментував ситуацію про домагання Гарві Вайнштейна до Турман. Тарантіно сказав, що коли акторка йому про це розповіла, то він негайно попросив продюсера картини вибачитися перед Умою.

“Коли він спробував викрутитися, розповівши, як усе насправді сталося, я не купився на його історію. Я сказав йому: “Я тобі не вірю. Я вірю їй. І якщо ти хочеш зняти “Вбити Білла”, то потрібно грати за правилами”, – згадав режисер.

Джерело Телеканал новини «24»
06.02.2018

Facebook
Close