Україна і світ

“Танці з зірками 2018”: Леся Нікітюк кумедно потролила Влада Яму

"Танці з зірками 2018": Леся Нікітюк кумедно потролила Влада Яму

Телеведуча Леся Нікітюк в день прямого ефіру “Танці з зірками 2018” вирішила потролити зіркового суддю проекту Влада Яму. Зірка так нагадала хореографу та прихильникам про суперечку, що між ними розпалилась.

Леся Нікітюк анонсувала, що у четвертому прямому ефірі “Танців з зірками 2018” вийде на паркет із запальним квікстепом. Свій танець знаменитість вирішила присвятити високим дівчатам.

“Сьогодні танцюю за всіх високих дівчат, яких називали “драбинами” і за всіх тих, кого мама била “мокрими трусами”. У мене все! І ще одне: любіть себе і ніколи не комплексуйте”, – написала Леся Нікітюк. 

https://www.instagram.com/p/BnyGflXFFSD/?utm_source=ig_embed_loading

 

Таким чином телеведуча потролила хореографа Влада Яму, який давав досить скандальні коментарі щодо танців Лесі Нікітюк. Так, у третьому прямому ефірі телеведуча заявила, що судді треба “закривати рота”. Раніше ж Влад Яма порівняв одну з підтримок Лесі Нікітюк з драбиною, що обурило не тільки зірку, але й мережу.  

Однак телеведуча аж ніяк не має наміру миритись з такою поведінкою хореографа: вона записала відеозвернення, в якому назвала коментарі чоловіка некоректними. У свою чергу Влад Яма пояснив, що повинен не тільки хвалити танцівників, але й критикувати їх.

Джерело Телеканал новини «24»
16.09.2018
ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ: