Україна і світ

“Танці з зірками 2018” 4 випуск: яка пара залишила проект

"Танці з зірками 2018" 4 випуск: яка пара залишила проект

Шоу “Танці з зірками 2018” продовжує завойовувати телеефір. Однак, за умовами проекту, кожного випуску одна пара покидає паркет.

На початку проекту 14 знаменитостей із професійними танцівниками змагались за перемогу у популярному шоу “Танці з зірками 2018”. Однак минув четвертий прямий ефір, тому кількість претендентів на головний кубок шоу сягнула 10. 

У результаті голосування зіркових суддів та глядачів під загрозою виходу із шоу опинились пари – Микола Тищенко та Нана, Руслан Сенічкін і Яна Цибульська. Прихильники віддали більше смс-повідомлень за постановку з “Пандою Кунг-фу”. Відтак найсексуальніші танцівники проекту Микола Тищенко і Нана покинули паркет у четвертому прямому ефірі. 

Ресторатор подякував всім, хто підтримував його на проекті та віддавав голоси. За словами Миколи Тищенка, він би хотів ще багато розказати історій у танці, але “все має логічне завершення”. 

“Танці з зірками 2018” 4 випуск дивитись онлайн – виступ Миколи Тищенка і Нани

 

Танці з зіркамиЦе шоу, у якому зіркові учасники разом із професійними танцюристами змагаються за перемогу. Танці оцінює журі, а також глядачі, які голосують за улюблені пари. Вперше проект “Танці з зірками” в Україні та на українському телебаченні з’явився у вересні 2006 року на телеканалі 1+1.

Вийшло 4 сезони, після чого шоу більше не транслювали. Після 6 років перерви, у 2017 році легендарний проект “Танці з зірками” повернувся на телеканал “1+1”. В новому сезоні шоу збільшилася кількість прямих ефірів та зірок-учасників.

Джерело Телеканал новини «24»
17.09.2018
ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ: