Місто і регіон

Сумнівна ситуація навколо ніжинського парку Шевченка | Ніжин

Цікаве, і в той ж час, дещо скандальне питання, було озвучене на сесії міської ради, яка відбулась 13 червня. Стосувалось воно  поновлення договорів оренди земельних ділянок.

ПТ «Партнер», який наразі орендує територію парка Шевченка у Ніжинської міської ради, просив дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,1838 га по вул. Шевченка, 12 для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови. Іншими словами, товариство бажало «розбити» земельні ділянки парку під конструкціями, яким в минулому було присвоєно кадастрові номери, задля того, щоб виготовити під кожну проектно-кошторисну документацію. У депутатів такий хід дій викликав занепокоєння, адже, як можна було почути, це може бути кроком до того, щоб в майбутньому приватизувати ділянки парку, а отже назавжди забрати парк з власності міста.

Тож депутати даний проект рішення відправили на доопрацювання та висловили намір звернутись до правоохоронних органів з проханням визначити законність раніше присвоєних земельним ділянкам парку кадастрових номерів.

Марина Волинець

всі новини міста Ніжин та регіону

всі новини Україна і світ

Джерело: Нежатин
13.06.2017

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook