Місто і регіон

СВЯТКУВАННЯ ІВАНА КУПАЛА ВЖЕ СЬОГОДНІ!

Відзначання народного свята Івана Купала (церковне свято Різдво Івана Предтечі) в Ніжині стало вже традицією. Проходить воно завжди у Театральному сквері Графського парку, що по вулиці Воздвиженська, 6 липня ввечері. Під час святкування, зазвичай, проходять народні гуляння поблизу озера, люди купаються, дівчата пускають вінки, стрибають через вогнище, на сцені виступають різні артисти та музиканти, тощо.

СВЯТКУВАННЯ ІВАНА КУПАЛА ВЖЕ СЬОГОДНІ!

Стрибки через багаття – невід’ємний атрибут дійства, який за переказами, має містичну силу очищення від усіх негараздів. Пам’ятайте про правила пожежної безпеки та поводження з вогнем, аби святкове полум’я не завдало вам шкоди. Дотримуйтесь правил безпеки під час відпочинку біля води.

Комунальним підприємством “Виробниче управління комунального господарства” проведено велику роботу, щоб відпочинок під час святкування став комфортнішим. Встановлено паркове освітлення, прибрано територію скверу від сміття та сухих гілок. Проведено скошування високої трави в зеленій зоні Театрального. Роботи виконано швидко та якісно.

Для святкового вогнища завезено паливну деревину. В сквері буде працювати 2 туалети. На випадок різного роду негараздів, від нашого підприємства буде чергувати рятувальник та черговий електрик. На випадок якихось пошкоджень в електромережі буде чергувати вантажівка з двома бензиновими генераторами.

[metaslider id=71402]

всі новини міста Ніжин та регіону

всі новини Україна і світ

Джерело: Уездные новости

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook