Україна і світ

Свободівець Леонов накинувся на скандального журналіста Коцабу у прямому ефірі: відео

Свободівець Леонов накинувся на скандального журналіста Коцабу у прямому ефірі: відео

Екс-депутат від ВО “Свобода” Едуард Леонов і скандальний журналіст-пропагандист Руслан Коцаба поштовхалися в прямому ефірі.

Відео інциденту опубліковали на YouTube.

Леонов і Коцаба були запрошені на передачу “Відкритим текстом” в ефірі “ЧП.INFO” і обговорити тему “чи повинні українські ЗМІ давати слово одіозним соратникам Януковича”.

Свободівець заявив, що “всі, хто не за Україну – усі за ворога, тому такі як Портнов і Герман не повинні бути присутніми на українському телебаченні”.

На це Коцаба відповів, що “війна не тільки на сході та в головах, Бог усе розсудить і війна забере найагресивніших”. У відповідь на це Леонов назвав його “моральним виродком” і пригрозив “набити морду”.

Між чоловіками виникла перепалка, під час якої екс-депутат став хапати скандального журналіста за одяг і пропонувати вийти зі студії.

Ведучий програми Олександр Васильєв зізнався, що довго думав, запрошувати Коцабу на ефір чи ні.

Вирішив так, якщо суд виправдав людину, значить як би я особисто до нього не ставився, він має право виступити. Тим більше, й опонента підібрали йому серйозного –Едуард Леонов. Що з цього вийшло під самий фінал програми – можете подивитися…,
– написав Васильєв у Facebook.

Пізніше сам Коцаба заявив, що бійки не було і вони пізніше “нормально поспілкувалися”.

“Таке часто трапляється з ультрарадикалами, коли ті потрапляють в об’єктив відеокамери – наче чортик в них вселяється! А у фойє, де не було камер, гарячкуватий свободівець збагнув, що “життя багатше” і я можу дати неакцентовану, але якісну “двієчку”. Звісно, мені б згодом було соромно, бо ж і чолов’яга не моєї вагової категорії, і старший я від нього на десять рочків, а значить, мав би бути мудрішим. Та й не личить якось мені махати кулаками замість вести аргументовану дискусію”, – написав він у Facebook.

Джерело Телеканал новини «24»
02.02.2018

Facebook
Close