Місто і регіон

Свої таланти показали першокурсники Ніжининського коледжу культури і мистецтв | Ніжин

Талант – це унікальний дар, даний людині Богом. Але головним у житті людини є бажання і прагнення реалізувати цей дар, спрямувати його на радість і щастя іншим. 
В актовому залі коледжу культури та мистецтв зібралося ціле сузір’я юних першокурсників, які роблять перші несміливі кроки, щоб показати власні таланти. Відчувається помітне хвилювання, адже оцінювати їх буде поважне журі: директор коледжу В.Г.Дорохін, кандидат мистецтвознавства, заслужений артист України, кавалер ордена «За видатні досягнення у музичному мистецтві», який і відкрив урочистості; завідувач відділення І.Г.Мороз; голова профспілкового комітету В.С.Єгорова, заслужений працівник культури України; практичний психолог Т.Д.Кричковська; вихователь гуртожитку С.С.Гладарьов та голова студентської ради Аліна Лавреха (IV НАР).
Нове студентське поповнення яскраво проявило свої вокальні, інструментальні, хореографічні, акторські та поетичні здібності, дивуючи глядачів різноманітними номерами. А незабутнім, непередбачуваним і веселим свято змогли зробити чарівні ведучі Катя Вінник та Аліна Колпакова (ІІІ ВТЗ) разом з режисером Н.А.Сидоренко.
Глядачі отримали море позитиву в ці осінні дні та змогли належним чином оцінити величезну роботу всіх тих, хто брав участь у проведенні та підготовці конкурсу, а журі – творчі таланти першокурсників, їхню креативність, жанрову різноманітність художніх номерів, костюми, музичне оформлення, сценічну культуру та акторську майстерність, вручивши усім групам сертифікати, а найкращим студентам – грамоти.
Родзинкою свята був виступ студентів спеціалізації «Народне пісенне мистецтво (народний хор)», які розкрили свої таланти в багатьох жанрах. Оригінальними були показ талантів групи і режисерське поєднання номерів керівником навчальної групи О.Й.Погребною, що зробило виступ цікавим і незабутнім. 
Вітаємо першокурсників із вдалим дебютом та бажаємо й надалі розвивати свої таланти! Бажаємо їм запалу, креативу, натхнення та успіхів!

Л.О. Ющенко, 
голова редколегії

 

Джерело: Нежатин
03.12.2017

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook